دلتنگی

بعضی مواقع دلم برای نوزادی بلاچه خانوم کلی تنگ میشه ولی بعضی مواقع هم اصلا .

دیروز خونه مامانم اینها بودیم با دیدن لباس بلاچه جونم کلی دلم تنگید این لباس لباسی بود که مامانم براش از مکه آورده بود وقتی از بیمارستان مرخص شد تنش کرده بودند تا اونجایی که یادمه تا یک ماهگیش هم اندازش شد .

384798.jpg  

خلاصه کلی یاد ایام قدیم افتادم .وای خدای من چه حس قشنگی بود که تا اون موقع اصلا تجربش نکرده بودم از شدت علاقه ای که بهش داشتم همش چشمم خیس بود گریم میگرفت البته بگذرد از اینکه بعد از داوزده روز واقعا اشکم در میومد چون دل درد داشت و گریه میکرد اصلا نمیخوابید .

هیچ موقع اون روزی که برای اولین بار صدا درآورد یادم نمیره که با چه ذوقی گوشی رو برداشتم و زنگ زدم به آقای پدر اون هم از اون ور ضعف رفت .به مامانم زنگ زدم به خواهری به همه دنیا از شدت ذوقم خبر دادم .

وای خدای من چقدر من این هدیه رو دوست دارم .

پرنیان گلم عاشقتم دوست دارم هزار تا . 

/ 9 نظر / 7 بازدید
فيشو

سلام پيروزه جون. بازم ممنونم. ميدونين گاهی فکر ميکنم نوشتن توی اين وبلاگم واقعن کار درستی بوده چون باعث شده دوستای خيلی خوبی پيدا کنم که بتونم از تجربيات و حرفای قشنگ و دلگرميهاشون استفاده کنم. شايد بعضی چيزا خيلی پيش پا افتاده و ساده بيان اما يهو ذهن آدم رو به خودش مشغول ميکنه و آدم رو نگران ميکنه ... بعد وقتی اينجور چيزا برام پيش مياد و مينويسمشون و يه دوست خوب مثل پيروزه ی نازنين مياد و بهم ميگه که مشکل خاصی نيست با تموم وجودم آروم ميشم و حس ميکنم چقدر اين دوستای نديده رو که اينقدر به فکر کمک و دلداری دادن و همفکری کردن باهام هستن دوست دارم و بهشون دل بستم. بازم ممنونم دوست خوبم.

فيشو

اميدوارم اين ذوق و شوقی که راجع بهش صحبت کردين هميشه و هميشه پابرجا بمونه و حتا روز به روز بيشتر بشه و رابطه اتون با دختر گل و نازتون هر روز صميمانه تر و دوستانه تر بشه. هميشه برای پرنيان نازنين آرزوی سلامتی و خوشبختی ميکنم.

مامان پرهام

سلام پيروزه جون، سلام قند عسل پرنيان خانم گل. اميدوارم هميشه در کنار پرنيان روزهای خوبی را سپری کنيد و اين حس عاشقانه تا ابد جاودانه باشه.با اجازه لينک وبلاگ پرنيان را تو وبلاگ پرهام گذاشتم.

الهام

آخييييييييييی واقعا چقدر بچه ها زود بزرگ ميشن آدم يادش ميره چه قدری بودن خيلی ببوسش

بابای آريانا

سلام سلام صدتا سلام ببخشید که با این همه تاخیر امدم و میگم سال نو مبارک امیدوارم سالی پر از سلامتی .. شادی و برکت داشته باشید امیدوارم سال 1386 را با سلامتی و شادکامی شروع و تا انتها پیش ببرید . .همراه با موفقیت های پی در پی .

پريسا(مامان پرنيان)

وای خدا!!جه لباسی. منم گاهی دلم برای نوزادی پرنيان تنگ ميشه.با اينکه زياد ازش نگذشته. همش لحظه های اول ديدن پرنيان و شير خوردنش رو با خودم تداعی ميکنم تا يادم نره